Gamyba mūsų pačių aukštųjų technologijų gamykloje

SafetyRespect gamyba

Mūsų apsaugos nuo kritimo produktai iš esmės yra gaminami mūsų pačių modernioje gamykloje. Tai lemia trumpą pristatymo laiką ir puikas pritaikymo galimybes.

SafetyRespect visiškai kontroliuoja visą savo vertės grandinę, o gamyba yra pagrindinė to dalis. Mūsų pačių gamyba suteikia mums daugiau lankstumo, visišką kokybės kontrolę ir galimybę valdyti pajėgumus pagal mūsų poreikius. Mūsų klientams tai iš esmės suteikia garantiją, kad galime pristatyti reikiamus produktus tinkamu laiku.

Dabartinė mūsų gamykla atidaryta 2017 metų pavasarį. Jos gamybos plotas yra apie 6000 m². Mūsų turimi modernūs įrengimai bei aukštas automatizavimo lygis leidžia mums dirbti ilgalaikėje perspektyvoje laikantis aiškių kokybės ir aplinkos apsaugos tikslų. Žinoma, verslas yra sertifikuotas pagal ISO 9001, 14001 ir 45001 standartus.

Užsakymus iš savo gamyklos mes galime pristatyti sunkvežimiu į bet kurią Europos vietą per vieną savaitę. Tolimesniam gabenimui turime didelę patirtį dirbant su įvairiais konteinerių sprendimais.

SafetyRespect fall protection factory

SafetyRespect fall protection factory