Logistikos sprendimai

Edge protection depot

Logistika gali būti sudėtinga statybų projekte. Leiskite mums pasirūpinti įrangos pristatymu jums, kad tinkama apsauga nuo kritimo būtų pristatyta į reikiamą vietą tinkamu laiku.

Mūsų sandėliai yra arti mūsų klientų. Mes pasirūpiname apsaugos nuo kritimo iš sandėlio į objektą pristatymu, kad gautumėte jums reikalingą apsaugą nuo kritimo sutartu laiku, būtent tada, kai reikia ją sumontuoti. Nebūtina turėti apsaugos nuo kritimo darbo vietoje, kad vėliau galėtumėte ją sumontuoti. Vietoj to, kas reikalinga bus pristatyta laiku.

Mes taip pat siūlome grąžinimo paslaugą tiesiai iš statybvietės. Kai laikas grąžinti apsaugą nuo kritimo, mes galime atvykti į objektą, surinkti grąžinamą įrangą ir pasirūpinti logistika. Ši paslauga reiškia maksimalų įrangos surinkimą ir minimalų aptarnavimą.

Edge protection transportation

Building crane lifting edge protection

APSAUGOS NUO KRITIMO VADOVAS

PLANAVIMAS

Jau ankstyvame statybos darbų planavimo etape mes atliekame apsaugos nuo kritimo analizę, kurios metu įvertiname situacijas, susijusias su kritimo rizika. Tada mes kartu su jumis planuojame sprendimus dar tik brėžiniuose.

SPRENDIMAI

Remdamiesi apsaugos nuo kritimo analize, mes parengiame geriausią jūsų statybos projekto sprendimų pasiūlymą, nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga asmeninė, ar kolektyvinė apsauga nuo kritimo. Mes taip pat siūlome mokymus, reikalingus norint tinkamai dirbti su pateikta įranga.

LOGISTIKA

Mes išsprendžiame logistikos klausimus ir pasirūpiname transportavimu, kad tinkama apsauga nuo kritimo būtų pristatyta ir grąžinta tinkamu metu per visą statybų procesą. Mes taip pat siūlome grąžinimo paslaugą, kuri teikiama tiesiog statybvietėje.

MONTAVIMAS

Su mūsų pagalba įranga sumontuojama greitai ir efektyviai, netrukdant kitiems statybų darbams. Taip pat galite būti tikri, kad įrangos sumotavimas bus atliktas tinkamai, o tai užtikrins saugesnę darbo aplinką jums.

PATIKROS

Mūsų reguliaraus saugios aplinkos patikrinimo sistema suteikia aiškią dokumentaciją ir aukštesnį saugos lygį per visą projekto laikotarpį. Patikra, kurią mes vadiname SafetyCheck, atliekama mūsų mobiliosios programėlės platformoje ir jos išvadomis galima pasidalinti su susijusiais asmenimis.