Greitas ir efektyvus montavimas

Installation collective fall protection SafetyRespect

Su mūsų apsaugos nuo kritimo ekspertų pagalba montavimas atliekamas greitai ir efektyviai. Taip pat galite jaustis užtikrinti, kad sumontavimas buvo atliktas tinkamai, o tai sukuria saugesnę darbo aplinką.

Leiskite ekspertui atlikti kolektyvinės apsaugos nuo kritimo įrengimą objekte. Su mūsų pagalba montavimas atliekamas greitai, nelėtinant kitų statybos darbų. Taip pat galite būti tikri, kad apsauga nuo kritimo buvo sumontuota tinkamai. Kai kuriems sprendimams, tokiems kaip darbinių platformų surinkimas ir montavimas, taip pat reikalingas specialiai apmokytas personalas.

Installation collective fall protection SafetyRespect

Installation collective fall protection SafetyRespect

APSAUGOS NUO KRITIMO VADOVAS

PLANAVIMAS

Jau ankstyvame statybos darbų planavimo etape mes atliekame apsaugos nuo kritimo analizę, kurios metu įvertiname situacijas, susijusias su kritimo rizika. Tada mes kartu su jumis planuojame sprendimus dar tik brėžiniuose.

SPRENDIMAI

Remdamiesi apsaugos nuo kritimo analize, mes parengiame geriausią jūsų statybos projekto sprendimų pasiūlymą, nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga asmeninė, ar kolektyvinė apsauga nuo kritimo. Mes taip pat siūlome mokymus, reikalingus norint tinkamai dirbti su pateikta įranga.

LOGISTIKA

Mes išsprendžiame logistikos klausimus ir pasirūpiname transportavimu, kad tinkama apsauga nuo kritimo būtų pristatyta ir grąžinta tinkamu metu per visą statybų procesą. Mes taip pat siūlome grąžinimo paslaugą, kuri teikiama tiesiog statybvietėje.

MONTAVIMAS

Su mūsų pagalba įranga sumontuojama greitai ir efektyviai, netrukdant kitiems statybų darbams. Taip pat galite būti tikri, kad įrangos sumotavimas bus atliktas tinkamai, o tai užtikrins saugesnę darbo aplinką jums.

PATIKROS

Mūsų reguliaraus saugios aplinkos patikrinimo sistema suteikia aiškią dokumentaciją ir aukštesnį saugos lygį per visą projekto laikotarpį. Patikra, kurią mes vadiname SafetyCheck, atliekama mūsų mobiliosios programėlės platformoje ir jos išvadomis galima pasidalinti su susijusiais asmenimis.