Sprendimai visiems poreikiams

Collective fall protection SafetyRespect

Išsiaiškinę jūsų poreikius, galime pasiūlyti viską – nuo mokymo kursų iki įvairių tipų apsaugos nuo kritimo. Tai reiškia, kad jūs gaunate pilną sprendimą, tinkantį jūsų projektui.

Mes turime visą spektrą tiek kolektyvinės, tiek asmeninės apsaugos nuo kritimo priemonių. Tai reiškia, kad mes galime padėti jums esant daugeliui skirtingų apsaugos nuo kritimo situacijų. Taip pat galime pasiūlyti mokymo kursus, reikalingus saugiai naudotis apsauga nuo kritimo.

Kadangi mes patys kuriame ir gaminame visus apsaugos nuo kritimo produktus, mes turime išsamių žinių apie jų naudojimą ir taip pat galime išspręsti sudėtingiausias situacijas. Mūsų techninė pagalba yra prieinama jums per visą statybos projektą.

SafetyRespect Academy

Collective fall protection SafetyRespect

Personal fall protection SafetyRespect

 

APSAUGOS NUO KRITIMO VADOVAS

PLANAVIMAS

Jau ankstyvame statybos darbų planavimo etape mes atliekame apsaugos nuo kritimo analizę, kurios metu įvertiname situacijas, susijusias su kritimo rizika. Tada mes kartu su jumis planuojame sprendimus dar tik brėžiniuose.

SPRENDIMAI

Remdamiesi apsaugos nuo kritimo analize, mes parengiame geriausią jūsų statybos projekto sprendimų pasiūlymą, nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga asmeninė, ar kolektyvinė apsauga nuo kritimo. Mes taip pat siūlome mokymus, reikalingus norint tinkamai dirbti su pateikta įranga.

LOGISTIKA

Mes išsprendžiame logistikos klausimus ir pasirūpiname transportavimu, kad tinkama apsauga nuo kritimo būtų pristatyta ir grąžinta tinkamu metu per visą statybų procesą. Mes taip pat siūlome grąžinimo paslaugą, kuri teikiama tiesiog statybvietėje.

MONTAVIMAS

Su mūsų pagalba įranga sumontuojama greitai ir efektyviai, netrukdant kitiems statybų darbams. Taip pat galite būti tikri, kad įrangos sumotavimas bus atliktas tinkamai, o tai užtikrins saugesnę darbo aplinką jums.

PATIKROS

Mūsų reguliaraus saugios aplinkos patikrinimo sistema suteikia aiškią dokumentaciją ir aukštesnį saugos lygį per visą projekto laikotarpį. Patikra, kurią mes vadiname SafetyCheck, atliekama mūsų mobiliosios programėlės platformoje ir jos išvadomis galima pasidalinti su susijusiais asmenimis.