Saugos patikrų sistema

Reguliarios saugos patikros leidžia jums dar lengviau identifikuoti ir stebėti kritimo rizikas per visą statybų laikotarpį. Mūsų patikras SafetyCheck galima atlikti naudojantis mobiliąja programėle, su kuria galima patikras dokumentuoti ir bendrinti su visais susijusiais asmenimis.

Norėdami užtikrinti dar aukštesnį saugos lygį statybvietėje, mes siūlome reguliarias sumontuotos apsaugos nuo kritimo patikras, tai mes vadiname SafetyCheck. Visi patikrinimų metu nustatyti trūkumai yra dokumentuojami ir pateikiami kartu su pasiūlymais dėl veiksmų atsakingiems asmenims. Dokumentaciją galima rasti mūsų svetainėje arba mūsų mobiliojoje programėlėje. Ją lengva atspausdinti arba pasidalinti elektroniniu būdu su žmonėmis, kuriems reikia žinoti rezultatus.

Fall protection safety check

Edge protection stairs

Fall protection safety check

APSAUGOS NUO KRITIMO VADOVAS

PLANAVIMAS

Jau ankstyvame statybos darbų planavimo etape mes atliekame apsaugos nuo kritimo analizę, kurios metu įvertiname situacijas, susijusias su kritimo rizika. Tada mes kartu su jumis planuojame sprendimus dar tik brėžiniuose.

SPRENDIMAI

Remdamiesi apsaugos nuo kritimo analize, mes parengiame geriausią jūsų statybos projekto sprendimų pasiūlymą, nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga asmeninė, ar kolektyvinė apsauga nuo kritimo. Mes taip pat siūlome mokymus, reikalingus norint tinkamai dirbti su pateikta įranga.

LOGISTIKA

Mes išsprendžiame logistikos klausimus ir pasirūpiname transportavimu, kad tinkama apsauga nuo kritimo būtų pristatyta ir grąžinta tinkamu metu per visą statybų procesą. Mes taip pat siūlome grąžinimo paslaugą, kuri teikiama tiesiog statybvietėje.

MONTAVIMAS

Su mūsų pagalba įranga sumontuojama greitai ir efektyviai, netrukdant kitiems statybų darbams. Taip pat galite būti tikri, kad įrangos sumotavimas bus atliktas tinkamai, o tai užtikrins saugesnę darbo aplinką jums.

PATIKROS

Mūsų reguliaraus saugios aplinkos patikrinimo sistema suteikia aiškią dokumentaciją ir aukštesnį saugos lygį per visą projekto laikotarpį. Patikra, kurią mes vadiname SafetyCheck, atliekama mūsų mobiliosios programėlės platformoje ir jos išvadomis galima pasidalinti su susijusiais asmenimis.