Apsaugos nuo kritimo planavimas ankstyvojoje stadijoje

Planning fall protection SafetyRespect

Pradėjus planuoti apsaugą nuo kritimo projekto planavimo etape, galima rasti pigesnį ir saugesnį sprendimą. Jei leisite mums įsitraukti į projektą ankstyvame etape, turėsite didesnę galimybę gauti geriausią įmanomą apsaugą nuo kritimo.

Mes turime didelį apsaugos nuo kritimo pasirinkimą, nes skirtingoms situacijoms reikia skirtingų sprendimų. Mes padėsime jums išanalizuoti situacijas, kuriose gali įvykti kritimas, ir patarsime, kokia apsauga nuo kritimo bus geriausia jūsų konkrečiam projektui.

Apskritai apsaugos nuo kritimo sprendimus geriau įtraukti į projekto rengimo pradinį etapą. SafetyRespect turi produktus ir sprendimus visiems statybos projekto etapams ir mes žinome, kad sprendimai, kurie yra sukurti ankstyvame etape ir kuriuos galima naudoti per visą statybų laikotarpį, bus geriausi visoms suinteresuotoms šalims.

Planavimo etape mes ruošiame dokumentaciją naudodami CAD ir BIM programinę įrangą. Dėl aiškių dokumentų ir paprastų instrukcijų visiems projekto dalyviams tampa lengviau. Dėl to įrangos sumontavimas lengvesnis, o tinkamame projekto etape naudojami tinkami produktai.

BIM edge protection SafetyRespect

Planning edge protection SafetyRespect

APSAUGOS NUO KRITIMO VADOVAS

PLANAVIMAS

Jau ankstyvame statybos darbų planavimo etape mes atliekame apsaugos nuo kritimo analizę, kurios metu įvertiname situacijas, susijusias su kritimo rizika. Tada mes kartu su jumis planuojame sprendimus dar tik brėžiniuose.

SPRENDIMAI

Remdamiesi apsaugos nuo kritimo analize, mes parengiame geriausią jūsų statybos projekto sprendimų pasiūlymą, nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga asmeninė, ar kolektyvinė apsauga nuo kritimo. Mes taip pat siūlome mokymus, reikalingus norint tinkamai dirbti su pateikta įranga.

LOGISTIKA

Mes išsprendžiame logistikos klausimus ir pasirūpiname transportavimu, kad tinkama apsauga nuo kritimo būtų pristatyta ir grąžinta tinkamu metu per visą statybų procesą. Mes taip pat siūlome grąžinimo paslaugą, kuri teikiama tiesiog statybvietėje.

MONTAVIMAS

Su mūsų pagalba įranga sumontuojama greitai ir efektyviai, netrukdant kitiems statybų darbams. Taip pat galite būti tikri, kad įrangos sumotavimas bus atliktas tinkamai, o tai užtikrins saugesnę darbo aplinką jums.

PATIKROS

Mūsų reguliaraus saugios aplinkos patikrinimo sistema suteikia aiškią dokumentaciją ir aukštesnį saugos lygį per visą projekto laikotarpį. Patikra, kurią mes vadiname SafetyCheck, atliekama mūsų mobiliosios programėlės platformoje ir jos išvadomis galima pasidalinti su susijusiais asmenimis.