Standartinė sistema

Mes turime platų kolektyvinės apsaugos nuo kritimo produktų asortimentą ir nuolat kuriame naujus sprendimus, skirtus skirtingiems statybos metodams. Kurdami produktus nedarome kompromisų dėl jų saugumo, tačiau juos vis tiek yra lengva naudoti.

Mūsų produktai daugiausia gaminami mūsų pačių gamykloje, o tai leidžia užtikrinti lankstumą, kokybės kontrolę ir galimybę valdyti pajėgumus. Tiesiai iš mūsų sandėlių jūs gaunate apsaugos nuo kritimo sprendimus, galimybę įsigyti, išsinuomoti ir gauti sumontavimo paslaugą. Visa to dėka mes esame arčiau jūsų – mūsų kliento. Tai padeda mums nustatyti jūsų poreikius ir suteikia mums galimybę nuolat kurti geresnius sprendimus, orientuojantis į kliento poreikius.

Naudodami SafetyRespect sprendinius jūs gaunate daugiau nei apsaugos nuo kritimo produktus – jūs įgyjate partnerį ekspertą, kuris yra šalia jūsų. Mes padedame jums kontroliuoti apsaugą nuo kritimo kiekviename statybos proceso etape. Mes dalyvaujame visame procese, įvertiname poreikius ir atliekame skaičiavimus, rengiame dokumentus, tiekiame apsaugą nuo kritimo ir atliekame saugos patikras. Visada sutelkiame dėmesį į tai, kad jums pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų projektui.

Apsaugos nuo kritimo ekspertas su paruoštu sprendimu

STANDARTINĖ SISTEMA