Apsaugos nuo kritimo ekspertas su paruoštu sprendimu

Naudodami SafetyRespect sprendinius jūs gaunate daugiau nei apsaugos nuo kritimo produktus – jūs įgyjate partnerį ekspertą, kuris yra šalia jūsų. Mes padedame jums kontroliuoti apsaugą nuo kritimo kiekviename statybos proceso etape.

Nelaimingi atsitikimai, susiję su kritimais, yra viena iš labiausiai paplitusių sužeidimų ir mirties priežasčių statybų pramonėje. Dėl šios priežasties mums, kaip apsaugos nuo kritimo ekspertams, svarbiausia užduotis yra išsaugoti gyvybes. Turėdami tinkamų žinių ir išmanių produktų, esame įsitikinę, kad įmanoma atnešti teigiamų pokyčių.

Mes suteikiame ir apsaugą nuo kritimo, ir apsaugos nuo kritimo mokymus visų rūšių statybiniams projektams. Mes dalyvaujame visame procese, įvertiname poreikius ir atliekame skaičiavimus, rengiame dokumentus, tiekiame apsaugą nuo kritimo ir atliekame saugos patikras. Visada sutelkiame dėmesį į tai, kad jums pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų projektui.
Kadangi produktai yra gaminami mūsų pačių gamykloje ir mes patys rūpinamės visu procesu nuo pardavimo iki sumontavimo ir logistikos, mes visada esame šalia savo klientų. Mes dirbame kurdami savo produktus tuo pačiu ir jų naudojimo būdus, atitinkančius jūsų poreikius. Mūsų tikslas, kad jūs į tai atkreiptumėte dėmesį bendraudami su mumis kiekvieną kartą ir kiekviename žingsnyje.

Techical support edge protection

MOKYMO KURSAI

Darbas aukštyje gali būti pavojingas – dėl šios priežasties svarbu žinoti rizikas ir žinoti, kaip jų išvengti.

SafetyRespect Academy kursų metu jūs išmoksite atpažinti ir įvertinti kritimo riziką ir tai, kaip turėtų būti naudojami mūsų produktai, kad jos išvengti. Mūsų pritaikytus mokymo kursus sudaro mokymai apie įstatymus ir taisykles, teorinės ir praktinės žinios, įrangos taikymas ir patikra.

Pabaigę kursą, dalyviai gauna skaitmeninį pažymėjimą. Jūs visada turėsite prieigą prie savo pažymėjimo ir kitos kursų dokumentacijos mūsų internetinėje mokymo platformoje.

SafetyRespect Academy

ASMENINĖ APSAUGA NUO KRITIMO

Asmeninė apsauga nuo kritimo naudojama montuojant kolektyvinę apsaugą nuo kritimo arba kai nėra kito tinkamo apsaugos nuo kritimo sprendimo.

Mes turime pritaikytus rinkinius, kurie yra skirti įvairioms situacijoms statybų projekte, pavyzdžiui, darbui ant stogų, perdangų ar iš mobilių platformų. Taip pat jūs galite susikurti savo sprendimą iš mūsų gaminių asortimento.

Visi mūsų asmeninės apsaugos nuo kritimo elementai yra skirti plačiam pritaikymui statybų pramonėje, gamybos industrijoje, telekomunikacijų ir kitose srityse. Jie yra aukštos kokybės ir atitinka naujausius ES reglamentų keliamus reikalavimus asmeninės apsaugos nuo kritimo įrangai.

personal fall protection harness

KOLEKTYVINĖ APSAUGA NUO KRITIMO

Atliekant statybos darbus, visada yra kritimo iš aukščio rizika, todėl prioritetinės ir svarbiausios apsaugos nuo kritimo iš aukščio priemonės pirmiausia turėtų būti kolektyvinė apsauga nuo kritimo.

Mes turime platų kolektyvinės apsaugos nuo kritimo produktų asortimentą ir nuolat kuriame naujus sprendimus, skirtus skirtingiems statybos metodams. Kurdami produktus nedarome kompromisų dėl jų saugumo, tačiau juos vis tiek yra lengva naudoti.

Mūsų produktai daugiausia gaminami mūsų pačių gamykloje, o tai leidžia užtikrinti lankstumą, kokybės kontrolę ir galimybę valdyti pajėgumus. Tiesiai iš mūsų sandėlių jūs gaunate apsaugos nuo kritimo sprendimus, galimybę įsigyti, išsinuomoti ir gauti sumontavimo paslaugą. Visa to dėka mes esame arčiau jūsų – mūsų kliento. Tai padeda mums nustatyti jūsų poreikius ir suteikia mums galimybę nuolat kurti geresnius sprendimus, orientuojantis į kliento poreikius.

Collective fall protection SafetyRespect