Hall sistema

SafetyRespect Hall tipo kolektyvinės apsaugos nuo kritimo sistema yra specialios paskirties statinio kraštų apsaugos komplektas, sukurtas naudoti plokščių arba mažo nuolydžio stogų aptvėrimui. Pavyzdžiui, pastatai skirti gamybai, sandėliavimui, sportui, prekybai ir panašiai. Hall sistema turi keletą tvirtinimo prie kolonų variantų ir su ja galima atitverti ilgus atstumus tarp tvirtinimo taškų. Hall sistema susideda iš aliuminio užtvarų ir išmaniųjų komponentų, kurie suteikia galimybę greitai ir saugiai sistemą sumontuoti.

Halės tipo statinių statybos procesas yra gana trumpas. Štai kodėl svarbu, kad kraštų apsauga būtų iš anksto tinkamai suprojektuota, suplanuotas jos sumontavimas ir demontavimas, detaliai pasiruošta ir žinoma galiausiai greitai instaliuota, kad užtikrintų pakankamą apsaugą per visą statybos laiką. Hall tipo sistema sukurta taip, kad tiktų atlikti įvairiems darbams.

Sistema sukuria saugią darbo vietą montuojant profiliuotus lakštus, stogo izoliaciją, hidroizoliacinį sluoksnį ir kt. Kraštų apsaugos sistema netrukdo sienų plokščių ir fasado elementų montavimui. Pozicionavimo lankstumas tiek aukščio, tiek statinio sienos atžvilgiu siūlo sprendimus, kurių tradicinė kraštų apsauga neturi. Kraštų apsaugą galima reguliuoti / pasukti / pakelti, o tai leidžia montuoti latakus ir panašius įtaisus prie karnizo. Aliuminio atitvarai pritvirtinami prie statramsčių su fiksatoriumi ir yra standžiai sujungiami jungiamaisiais kaiščiais ar movomis.

Hall sistema - apsaugos nuo kritimo produktus

HALL SISTEMA